این شرکت سالها با ساخت قطعات فلزی مقره های بشقابی برای دیگر شرکت های  مقره سازی داخل کشور و نیز طراحی و ساخت قطعات چدنی و ریخته گری تبحر خود را در ساخت و تحویل این قطعات به نحو مطلوبی ارائه و در واقع از سازندگان معدود در کشور جهت این محصول به شمار می رود. لازم به ذکر است نقش قطعات فلزی در انواع  مقره های فشار قوی بشقابی  به لحاظ  ارزش افزوده بالا از اهمیت خاصی برخوردار است.

این شرکت از سال 2006 میلادی اقدام به ساخت کامل مقره های 70 کیلو نیوتنی و 120 کیلونیوتنی  سرامیکی و سپس اقدام به تولیدمقره های بشقابی 160 کیلونیوتن و 210 کیلونیوتن نموده است.این گزینه به این شرکت توان را داده که با تولید مازاد قطعات و ملحقات فلزی در خدمت دیگر صنایع دست اندر کار در این صنعت قرار گیرد. این گروه درحال حاضر آمادگی دارد تا با وصول سفارش انواع مقره های فوق بصورت استاندارد و ضد مه BS و BL براساس آخرین استانداردهای مورد قبول از جمله IEC نسبت به تولید و تحویل اقدام نماید.

از سال 2008 میلادی این شرکت در زمینه تولید مقره های سیلیکونی  بشقابی و سوزنی اقدام و به طور موثری در سطح خطوط توزیع اقدام به فروش نموده است که در این زمینه با استقبال خوبی روبرو گردیده است .به جرات می توان گفت که این شرکت تنها شرکت تولید کننده داخلی است که در خصوص مقره پلیمری سوزنی به استقامت بار خمشی 12 کیلو نیوتون رسیده و موفق به دریافت تایپ تست گردیده است.  همچنین در سال 2010  با خریداری ماشین آلات وخط تولید مقره های پلیمری خطوط انتقال نسبت به تولید آن اقدام و در حال حاضر مراحل دریافت آزمون های طراحی و نوعی در جریان است و بزودی تا سطوح ولتاژی 230 کیلو ولت را پوشش خواهد داد.

از دیگر تولیدات این شرکت مقره  پست 63 کیلو ولت با تحمل بار نهایی  خمشی 9 کیلو نیوتون میباشد.

فیوز کات اوت این شرکت جهت خطوط توزیع نیز دارای تائیدیه از شورای ارزیابی توانیر بوده و انواع سرامیکی و پلیمری آن قابل تولید و تامین است.

لازم به ذکر است کلیه محصولات این شرکت دارای تاییدیه از شرکت توانیر میباشد.